Dom i ogródPozycjonowanie

Wzrost wartości zawieranych transakcji o ponad 2000 procent?

Pewnie świeci przykładem!

Dynamiczny wzrost widoczności e-sklepu ma poważne konsekwencje! Na szczęście – wyłącznie pozytywne! 

Wyraźne zwiększenie widoczności tego e-sklepu z branży wyposażenia wnętrz, osiągnięto dzięki wzrostowi widoczności fraz. Podjęte działania zapewniły większy ruch organiczny w witrynie i przełożyły się na znaczący wzrost liczby i wartości zawieranych transakcji. Wypracowanie unikalnej strategii i optymalizacja działań zapewniły naszemu klientowi osiągnięcie założonych celów. 

Dynamiczny wzrost widoczności witryny, jako efekt dobrze zaplanowanych działań SEO, to początek długofalowych korzyści. W tym przypadku, większy ruch organiczny poskutkował wzrostem transakcji, zarówno w ujęciu ilościowym, jak i wartościowym, co przełożyło się na sukces sklepu naszego klienta. Optymalizacja działań pozwoliła nam uzyskać początkowo założone cele i wyraźnie zwiększyć zainteresowanie proponowaną ofertą.

Sklep https://iluminar.pl, dzięki unikalnej strategii, opracowanej na podstawie założonych celów, zainteresował klientów swoją ofertą, jednocześnie skłaniając ich do zawierania większej ilości transakcji. Przejrzysty układ witryny, spójny asortyment, dopasowane treści i intuicyjny system składania zamówień – szybko zyskały swoich zwolenników.

ilość transakcji ruch wartość transakcji


tabela
  • Podczas naszej współpracy widoczny był wzrost transakcji zarówno w ujęciu ilościowym (aż o 657%) jak i wartościowym (aż o 2 014%).

  • Znacząco wzrosła widoczność strony, dzięki wzrostowi widoczności fraz w TOP 10, 50 i 100.

  • Dynamiczny wzrost widoczność przyczynił się do wzrostu ruchu organicznego na e-sklepie o 328%.

Pozwól znaleźć się w sieci! Napisz do nas – wskażemy innym drogę do Ciebie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo