Kariera

Oferty pracy

Nasza agencja ciągle się rozwija. Interesuje Cię praca w dynamicznym, młodym zespole specjalistów? Bądź na bieżąco z ofertami!

Aktualne oferty pracy:

  • Specjalista ds. Sprzedaży SEO i Google Ads

    (Warszawa/Łódź lub praca zdalna)

    Oferujemy:

    • pracę w szybko rozwijającej się agencji marketingowej z możliwością awansu w strukturach firmy,
    • ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów,
    • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny,
    • przejrzysty system wynagradzania,
    • benefity pracownicze (m.in. pakiet Lux Med dostosowany do Twoich potrzeb, karta Multisport),
    • elastyczne godziny pracy,
    • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
    • dużo przydatnej wiedzy,
    • cenne i unikalne doświadczenie zawodowe,
    • zgrany i zmotywowany zespół współpracowników,
    • profesjonalne wyposażenie dedykowanego stanowiska pracy (komputer: MacBook; słuchawki: Plantronics Blackwire z aktywną redukcją szumów otoczenia),
    • dostęp do niezbędnych narzędzi wspomagających efektywną sprzedaż np. Semstorm,
    • możliwość pracy zdalnej oraz w biurze w Warszawie lub Łodzi.

    Zadania dla Ciebie:

    • pozyskiwanie nowych klientów – obsługa telefoniczna i bezpośrednia
    • realizacja planów sprzedażowych
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • uczestniczenie w budowaniu portfolio produktów
    • aktywny udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży produktów internetowych (reklama online, pozycjonowanie, Google Ads)
    • znajomości zagadnień związanych z marketingiem internetowym, pozycjonowaniem, mediami społecznościowymi i e-commerce
    • samodzielności, entuzjazmu i nastawienia na sukces

    CV prosimy wysłać na praca@netmove.pl

  • SEO Copywriter

    Oferujemy:

    • umowę o dzieło lub współpracę na zasadzie B2B
    • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • możliwość awansu w nowoczesnej, rozwijającej się agencji

    • tworzenie opisów produktowych i kategorii
    • tworzenie tekstów blogowych
    • tworzenie artykułów sponsorowanych
    • optymalizowanie tekstów pod zadane frazy w wyszukiwarkach internetowych

    Oczekujemy:

    • umiejętność redagowania poprawnych językowo i ciekawych tekstów
    • umiejętność optymalizacji tekstów zgodnie z zasadami SEO
    • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani kandydaci po kierunkach: polonistyka, dziennikarstwo)
    • samodzielność, skrupulatność
    • terminowość, umiejętność pracy z celami
    • mile widziane osoby hobbystycznie prowadzące blogi