Poznajmy się

Wierzymy, że każdy biznes zasługuje na szansę, by osiągnąć sukces.

Dlatego, już od 15 lat wspieramy firmy w zakresie marketingu i sprzedaży w Internecie, aby mogły w pełni zrealizować swój potencjał.

Większa widoczność

Większa sprzedaż

Czym większa widoczność Twoich produktów w sieci, tym większa szansa na sprzedaż.

W ramach współpracy pozyskujemy wartościowy ruch, optymalizujemy konwersje oraz maksymalizujemy koszyk zakupowy, dzięki czemu nasi klienci zostają z nami na długie lata.

O nas

Czym się zajmujemy

 • Planujemy i prowadzimy kampanie z zakresu performance marketingu: Google Ads, Allegro Ads i Facebook Ads.

 • Specjalizujemy się w pozycjonowaniu (SEO) sklepów internetowych.

 • Pomagamy klientom zbudować przewagę konkurencyjną na najpopularniejszych marketplace’ach, m.in. Allegro, Amazon.

 • Dzięki naszemu wsparciu UX budujemy pozytywne doświadczenia użytkowników z pobytu na Twojej stronie i skutecznie wpływamy na wartość współczynnika konwersji. Dzięki!

Oferta

E-commerce nie ma przed
nami tajemnic

 • Kompleksowo podejdziemy do twojego biznesu

  Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że pojedyncze rozwiązania nie zastąpią kompleksowej strategii. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz także inne usługi z zakresu promocji w Internecie. Połączymy je tak, aby zapewnić Ci biznesowy sukces!

 • Posiadamy wąską specjalizację

  Od zawsze skupiamy się wyłącznie na działaniach dedykowanych e-commerce. Wspieramy on-linową sprzedaż klientów we wszystkich popularnych branżach. Aż 8 osób z naszego zespołu posiada Certyfikaty Allegro Ads.

 • Jesteśmy
  skuteczni

  Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które na starcie naszej współpracy dopasujemy do specyfiki Twojego biznesu. Szybko przekonasz się, czym jest skuteczność mierzona wzrostem sprzedaży.

 • Stawiamy
  na specjalistów

  Netmove to zgrany zespół specjalistów. Sukces Twojego biznesu oddajesz w ręce najlepszych w Polsce ekspertów od Allegro.

Zamów bezpłatną
analizę

Wykonaj bezpłatną wycenę i wyprzedź konkurencję!