ModaPozycjonowanieZegarki i biżuteria

Nie wychodź z mody, dzięki kampanii SEO!

Cierpliwość popłaca, także w SEO!

W Netmove wiemy, jak działać długoterminowo.

Dzięki odpowiednio zaplanowanej strategii, rok do roku zwiększamy ilość i wartość transakcji oraz ruch organiczny w sklepie naszego klienta. To dowód na to, że odpowiedni plan i jego konsekwentna realizacja przynosi doskonałe efekty!

PORÓWNANIE WSKAŻNIKÓW NA E-SKLEPIE: GRUDZIEŃ- MAJ 2022 VS GRUDZIEŃ- MAJ 2021
  • Ruch organiczny na e-sklepie w stosunku do analogicznego okresu w 2021 r. wzrósł o 85%.
  • Sprowadzenie zainteresowanych zakupami w witrynie użytkowników przełożyło się na wyższą ilość oraz wartość dokonywanych na niej transakcji (średnio o 22%).
  • Znacznie wzrosła także widoczność witryny podczas współpracy z naszą agencją: w Top 10 wyników wyszukiwania wzrost ten był rzędu 257%!
Wzrosty na e-sklepie

Na prezentowanych wykresach widać poprawę następującą zarówno w ruchu, jak i transakcjach dokonywanych w sklepie internetowym.

W analizowanym okresie czasu (grudzień- maj 2021 vs. grudzień- maj 2022) udało się nam osiągnąć wzrosty w witrynie, zarówno pod kątem ruchu, wartości oraz ilości dokonywanych transakcji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo