Kolekcje i sztukaPozycjonowanie

Specjalistyczny sklep dla nożorobów zwiększył ilość transakcji

Wszystko dzięki naszym działaniom SEO!

Węższe grono klientów nie wyklucza sukcesu. BirkaShop wysuwa się na prowadzenie! Jaki wpływ mają na to działania SEO?

Specjalistyczny sklep z akcesoriami dla nożorobów nie ma prawa odnieść sukcesu? Nic bardziej mylnego! BirkaShop, współpracując z nami zdecydowanie zwiększył ruch organiczny, co przełożyło się na wzrost ilości i wartości transakcji wynikających z działań SEO. Rezultaty przyniosły również unikalne treści, zawarte w opisach kategorii oraz wykorzystanie fraz jakościowych. Dzięki tym działaniom, klient wyeksponował mocne strony swojej oferty i dotarł do grona zainteresowanych zakupem proponowanych produktów. 

Tabelka


W przypadku e-sklepu https://birkashop.pl  nasi pozycjonerzy zdecydowali się na zawężenie wyszukiwanych słów do fraz najbardziej jakościowych, które szybciej przełożą się na pozytywne efekty.  Już po pół roku możemy pochwalić się wzrostem ruchu organicznego o 15%, co miało również przełożenie na zwiększenie ilości i wartości transakcji będących wynikiem SEO o 55%.

Transakcje organiczne stanowią dużą część wszystkich transakcji (od 80%  do nawet 90% zarówno pod kątem ilościowym jak i wartościowym).

Tabelka Tabelka Tabelka

Proponujesz asortyment inny, niż wszyscy? Skontaktuj się z nami! Wystrzel w górę, jak BirkaShop i pokaż się z najlepszej strony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo