Dom i ogródPozycjonowanie

Ruch w witrynie zwalnia? Działania SEO go przyspieszą!

Działania SEO go przyspieszą!

Efektywna sprzedaż i wskaźniki szybujące w górę, to rezultat dobrze zaprojektowanych działań SEO. Jakie jeszcze korzyści odnotował sklep Laser.tools? 

Rekordowy wzrost ilości zawieranych transakcji i jeszcze większy ruch w witrynie, to tylko niektóre z korzyści, jakie firma Laser.tools odnotowała podczas współpracy z naszą agenecją. Przemyślana kampania pozwoliła niemal 20-krotnie zwiększyć osiągane dotychczas zyski i doprowadzić do dużej widoczności witryny, co przełożyło się na wzrost ruchu organicznego o ponad 200%!

Dzięki opracowanej strategii, sklep https://www.laser.tools zaprezentował mocne strony swojej oferty i skierował ją do konkretnej grupy docelowej. Wysokojakościowy sprzęt wzbudził zainteresowanie, a podział na przejrzyste kategorie wraz z dopasowanymi treściami umożliwił przyjazną i intuicyjną nawigację, wyraźnie podnosząc komfort zakupów. Przełożyło się to na realne korzyści i pozwoliło klientowi odnieść szereg sukcesów sprzedażowych.Tabelka
  • Podczas naszej współpracy ilość transakcji wzrosła o 789%, a ich wartość o 1809%.
  • Sklep w grudniu 2020 zarobił o 19 razy więcej w porównaniu do rozpoczęcia działalności.
  • Wzrosły również transakcje SEO – zarówno pod względem ilościowym: o 617%, jak również wartościowym: o 947% 
  • Na przestrzeni współpracy widoczny jest wzrost fraz kluczowych w Top 10, 50 i 100.
  • Dzięki temu ruch organiczny na witrynie zwiększył się o 214%.
Tabelka Tabelka
  • Warto zwrócić uwagę na udział transakcji będących wynikiem SEO we wszystkich transakcjach na stronie (zarówno ilościowo jak i wartościowo). Na wykresach widać, że stanowi on średnio ponad 60%.
  • Po ponad rocznej współpracy mimo sezonowych wahnięć sprzedaży widoczny jest ciągły wzrost wartości transakcji na e-sklepie.
  • Ruch w witrynie również wykazuje trend wzrostowy- dzięki wysokim pozycjom fraz TOP 10, 50 i 100 witryna zachowuje dużą widoczność.
Tabelka

Nie chcesz, żeby ruch w Twojej witrynie zwolnił? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci podkręcić tempo sprzedaży! 

e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo