Artykuły dziecięceGoogle Ads

Ponad roczna współpraca marki Milulove z Netmove

Zobacz, w jaki sposób ponad roczna współpraca marki Milulove z Netmove przełożyła się na wysoki zwrot z inwestycji!

Milulove to polska, stosunkowo młoda marka, która powstała z miłości do dzieci połączonej z pasją do tworzenia rzeczy wyjątkowych. 

Sukienki z metką Milulove pochodzą wprost z bajkowych krain! Pełne są falban, tiuli, perełek oraz koronek, dzięki czemu każda dziewczynka poczuje się w nich jak księżniczka. Do tego, delikatne, bawełniane wykończenia i dyskretne odszycie wewnątrz metodą ukrytych szwów, sprawiają, że ubranka są bardzo komfortowe.

 
Celem naszej współpracy było zwiększenie sprzedaży w e-sklepie milulove.pl.

 

Podczas planowania kampanii w modelu PPC (Pay Per Click) szczególny nacisk położyliśmy na kampanię produktową w wyszukiwarce. Zastosowaliśmy w niej podział na topowe kategorie, z udziałem kampanii produktowych standardowych oraz inteligentnych. Dodatkowo wprowadziliśmy kampanię dynamiczną (DSA), uwzględniającą pełne rozszerzenia reklam tj. rozszerzenie promocji, graficzne, linków podstron i cen.

Obecnie, osiągany przez Milulove ROAS, czyli zwrot nakładów z inwestycji, pozostaje na średnim poziomie zawrotnych 5 682%! Średni koszt kliknięcia w reklamę (CPC) udało się nam ograniczyć do 12 groszy.

Dzięki zaufaniu, którym obdarzyło nas Milulove, byliśmy w stanie uszyć kampanię marzeń! 🙂

milulove
Materiały pochodzą ze strony milulove.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo