Artykuły sportowePozycjonowanie

Jak wskoczyć ze wskaźnikami naprawdę wysoko?

Odpowiedź może być tylko jedna: zwiększając inwestycję w SEO!

Opracowanie indywidualnej strategii pozycjonowania SEO dla sklepu naszego klienta z branży sportowej, zagwarantowało mu ciągły wzrost wskaźników.

Roczna współpraca (kwi 2021 – kwi 2022) przyniosła zdecydowaną poprawę widoczności e-sklepu naszego klienta w TOP10 wyników wyszukiwania Google o 1473%, a ruchu organicznego o ponad 1100%! Po tym okresie został zwiększony budżet na działania SEO, co pozwoliło na dalszy, dynamiczny wzrost wskaźników. W zaledwie 3 miesiące, średnia miesięczna wartość transakcji wzrosła z poziomu 1517 zł do 3665 zł.

ZAWROTNE WYNIKI UZYSKANE DZIĘKI WSPÓŁPRACY ZE SPECJALISTAMI NETMOVE ZOSTAŁY PRZEDSTAWIONE W PONIŻSZEJ TABELI.
WYNIKI SEO
  • Podczas 15-miesięcznej współpracy udało nam się zdecydowanie wzmocnić widoczność e-sklepu naszego klienta w wyszukiwarce Google.
  • Od początku współpracy ruch organiczny wzrósł aż o 1 100%
  • Zwiększenie ruchu organicznego przełożyło się na osiągnięcie zadawalającego poziomu konwersji: Ilość transakcji SEO wzrosła aż o 3 950%, a ich wartość o 686%.
Wzrosty na e-sklepie

Podczas 15-miesięcznej współpracy udało się nam osiągnąć dynamiczne wzrosty na e-sklepie naszego klienta.

Czym wyższa wartość inwestycji, tym wyższe wskaźniki i krótszy czas potrzebny do ich osiągnięcia, co zostało przedstawione na wykresach.

 

RUCH ORGANICZNY
ILOŚĆ TRANSAKCJI SEO
ILOŚĆ TRANSAKCJI SEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo