Dom i ogródPozycjonowanie

Jak SEO oświetli Twoją drogę do sukcesu?

Zobacz, w jaki sposób działania z zakresu SEO oświetlą Twoją drogę do sukcesu!
Dynamiczne wzrosty widoczności e-sklepu w wynikach wyszukiwania Google przełożyły się na wyższą liczbę dokonywanych przez użytkowników zakupów.

Dzięki inwestycji w pozycjonowanie sklepu (pakiet Start) znacznie poprawiła się jego widoczność w Top 10, 50 i 100 wyników wyszukiwania (nawet do 150%).

WZROST MARZEC 2022 vs MAJ 2021
TABELKA

10-miesięczna współpraca wygenerowała transakcje na łączną wartość ponad 100 tys. zł. Pochodziły one z ruchu organicznego, dostarczonego na domenę w skutek prowadzenia przez naszą agencję działań SEO.

  • Wzrost ruchu organicznego na e-sklepie o 32% wystarczył, aby zarówno ilość jak i wartość transakcji wzrosły o ponad połowę (odpowiednio: o 60% oraz 53%).

WZROSTY NA E-SKLEPIE

Na prezentowanych wykresach widać poprawę następującą zarówno w ruchu, jak i transakcjach dokonywanych w sklepie internetowym.

Domena rozwija się w stabilny sposób: mimo nieznacznych wahań wskaźników ich ogólny poziom wykazuje tendencję wzrostową od początku nawiązania współpracy z Netmove.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo