ModaPozycjonowanie

E-sklep z ofertą dla wąskiego grona odbiorców

Czyli o tym, jak Biferno podnosi wskaźniki, dzięki działaniom SEO

Zdecydowane wzrosty dzięki działaniom SEO? Poznaj Biferno – e-sklep, który z naszą pomocą odnosi znaczące sukcesy!

Długoterminowy proces pozycjonowania w przypadku e-sklepu Biferno przyniósł pierwsze rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Półtoraroczna współpraca pozwoliła na osiągnięcie celów wskazanych przez klienta, a więc wzrosty kolejnych wskaźników. Zwiększył się nie tylko ruch organiczny, ale także ilość i wartość realizowanych w witrynie transakcji. Oferta skierowana do węższego grona odbiorców została odpowiednio wyeksponowana. Unikalne treści w opisach kategorii i prawidłowo dopasowane frazy pozwoliły na odnotowanie stałych wzrostów, co zdecydowanie wróży długoterminowy sukces! 

Tabelka ads

Z e-sklepem https://biferno.pl współpracujemy już od ponad 1,5 roku. A ponieważ pozycjonowanie to proces długoterminowy chcemy zademonstrować jak duże wzrosty mogą zostać odnotowane na witrynie decydującej się na naszą obsługę. Ruch organiczny wzrósł w stosunku do pierwszego miesiąca współpracy o 144%, co miało również przełożenie na zwiększenie ilości i wartości transakcji będących wynikiem SEO odpowiednio o 182% oraz 175%.

Transakcje organiczne stanowią ponad połowę wszystkich transakcji zarówno pod kątem ilościowym jak i wartościowym.
Transakcje organiczne stanowią dużą część wszystkich transakcji (od 80%  do nawet 90% zarówno pod kątem ilościowym jak i wartościowym).
Proponujesz asortyment inny, niż wszyscy? Skontaktuj się z nami! Wystrzel w górę, jak BirkaShop i pokaż się z najlepszej strony! 

ilość transakcji wartość transakcji ruch

Pokaż się światu! Napisz do nas – pomożemy Ci dotrzeć do nowych klientów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo