Google AdsPozycjonowanieZegarki i biżuteria

Doskonała widoczność
e-sklepu w wynikach wyszukiwania

Jak to zrobiliśmy? Poznaj siłę kompleksowych działań SEO i Google ADS!

Dynamiczne wzrosty są możliwe do osiągnięcia! Jak w ciągu roku dobrze wykorzystać możliwości działań SEO i Google ADS?

Klient z branży biżuteria i zegarki zdecydował się na pełne wsparcie. Kampania łącząca możliwości SEO i Google ADS przyniosła oczekiwane rezultaty, znacząco podnosząc wszystkie wskaźniki! Widoczność sklepu wzrosła o 1000%, a rosnący ruch w witrynie przełożył się na wyższe przychody pochodzące z transakcji, w tym również transakcji SEO. Szeroki wachlarz działań zaproponowany przez naszą agencję pozwolił skutecznie zrealizować założone cele. 

Tabelka

  • Ilość wszystkich transakcji na stronie wzrosła podczas rocznej współpracy z naszą agencją o 248%. Wzrostowi temu towarzyszył dynamiczny wzrost ilości transakcji pochodzących z organicznego pozycjonowania (284%).
  • W ciągu 22 miesięcy wzrosły również przychody pochodzące z transakcji dokonywanych na sklepie: odpowiednio o 166% (wszystkie transakcje) i 221%
  • (transakcje SEO).
  • O 277% zwiększył się również ruch w witrynie.
  • Na początku obsługi sklep był widoczny w organicznych wynikach wyszukiwania na zaledwie 164 słowa kluczowe w top 10. Obecnie liczba ta wynosi 1 867 słów kluczowych.Oznacza to wzrost rzędu 1 000%.

nowych użytkowników przychodów sprzedaży

Zastosowany przez naszą agencję, szeroki wachlarz działań w obrębie pozycjonowania organicznego i kampanii PPC przekładał się na ruch na stronie, a co za tym idzie: również na uzyskane ze sprzedaży przychody. 

28% nowych użytkowników trafiało do e-sklepu poprzez płatne wyniki wyszukiwania, podczas gdy 27% pochodzi z ruchu organicznego. Bardzo ważne dla każdego e-sklepu jest widoczność łączenie kampanii płatnych z pozycjonowaniem zapewniającym widoczność         w organicznych wynikach wyszukiwania. 

Aż 34% przychodów ze sprzedaży pochodziło z wyszukiwania organicznego oraz referallu.  Artykuły z branży zegarki i biżuteria są dobrami luksusowymi, decyzja o ich zakupie nie jest impulsywna i wymaga czasu. Dlatego też przychody ze sprzedaży pochodzą z kanałów budujących długoterminową świadomość marki.

Szukasz przepisu na sukces Twojego e-sklepu? Postaw na naszą ofertę – zadbamy o najmniejszy szczegół!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane wpisane w formulażu kontaktowym, będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem na stronie netmove.pl/rodo